Vi som arbetar här

 

Magnus Forss Begravningsrådgivare
013-24 21 74
magnus.forss@ca-rosens.se
 

Johan Ågren Begravningsrådgivare
013-24 21 72
johan.agren@ca-rosens.se

Erica Johansson Florist
013-24 21 77
erica.johansson@ca-rosens.se

Ulla Andersson Administratör
013-24 21 76
ulla.andersson@ca-rosens.se

Sofie Pettersson Jurist/Boutredare
013-24 21 78
sofie.pettersson@ca-rosens.se

Karin Gomér Boutredare
013-24 21 75
karin.gomer@ca-rosens.se

Per Westergren Auktoriserad Boutredare
013-24  21 75
per@timglaset.se
 

Charlott Ekman Administratör
013-12 02 17
charlott.ekman@ca-rosens.se